X

Profesjonalizm
w każdym calu

Poznaj naszą ofertę

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasz wyspecjalizowany zespół konsultantów chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Wybierz temat kontaktu

Formularz kontaktowy
Zgłoszenie reklamacji
Zgłoszenie szkody
Rekrutacja  Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie i kontaktu w tej sprawie. Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane.

   Maksymalny rozmiar pliku to 5MB,
   Akceptowane rozszerzenia: .pdf, .png, .jpg, .doc, .docx, .odt
   Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie i kontaktu w tej sprawie. Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane.    Maksymalny rozmiar pliku to 5MB,
    Akceptowane rozszerzenia: .pdf, .png, .jpg, .doc, .docx, .odt
    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie i kontaktu w tej sprawie. Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane.


     Maksymalny rozmiar pliku to 2MB,
     Akceptowane rozszerzenia: .pdf, .png, .jpg, .doc, .docx, .odt
     Zaproponuj stawkę miesięczną, po doliczeniu podatku dochodowego i ZUS

     Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bik Brokers Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

     Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez BIK Brokers Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@bikbrokers.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

     Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

     Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

     Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 miesięcy.
     Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

     W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem info@bikbrokers.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodobik@bikbrokers.pl.     Siedziba spółki:

     BIK Brokers Sp. z o.o.
     ul. Polanki 19
     80-308 Gdańsk

     Tel. +48 58 55 40 950
     info@bikbrokers.pl

     Biuro Regionalne
     w Warszawie:

     BIK Brokers Sp. z o.o.
     ul. Sienna 73
     00-833 Warszawa

     Tel. +58 55 40 950
     info@bikbrokers.pl